van Esch vitrine Stolp

We are van Esch

We master the craft of creating the perfect entrance

onze specialisten

Het team

Gary Nouwens

Gary Nouwens

Sales


+31 (0)13-530 80 40

gary@van-esch.com

Yvonne Roomer-Brok

Yvonne Roomer-Brok

Sales


+31 (0)13-530 80 45

yvonne@van-esch.com

Thom van Helfteren

Thom van Helfteren

Administration


+31 (0)13-530 80 47

thom@van-esch.com

Monique Aussems

Monique Aussems

Head of administration & HRM


+31 (0)13-530 80 42

monique@van-esch.com

Madelief van Ierschot-van Esch

Madelief van Ierschot-van Esch

PR Manager


+31 (0)13-534 87 38

madelief@van-esch.com

Felix van Esch

Felix van Esch

Accountmanager


+31 (0)13-534 87 38

felix@van-esch.com

Margo Blaakman

Margo Blaakman

Sales manager


+31 (0)6-21 21 61 64

margo@van-esch.com

Kevin van Esch

Kevin van Esch

Director


+31 (0)13-534 87 38

kevin@van-esch.com

Simon van Esch

Simon van Esch

Director


+31 (0)13-534 87 38

simon@van-esch.com

Linda van der Avoird

Linda van der Avoird

Interior architect


+31 (0)13-530 80 43

linda@van-esch.com

De eerste indruk van een gebouw begint bij de entree

The Perfect Entrance

van Esch kapstok Tertio EVKP

Want wie goed ontvangen wordt, voelt zich direct welkom. van Esch weet precies hoe je de ontvangstruimte voor een gebouw laat werken. Het creëren van de perfecte entree is namelijk de specialiteit van ons familiebedrijf. Sinds 1972 ontwikkelen we oplossingen binnen de thema’s presenteren, opbergen en ontvangen. Van kapstokken en lockers tot brochurestandaards, vitrinekasten en afvalscheidingsbakken.

van Esch

Bij van Esch leggen we de lat hoog. Daarom maken we veel producten en onderdelen ‘in huis’. In onze eigen fabriek in Goirle werkt een vast team van bevlogen ambachtslieden. En dat merk je. Onze garderobesystemen en entreeaccessoires ademen kwaliteit en vakmanschap.

van Esch vitrine Stolp

Voor het ontwerp van onze producten slaan we de handen ineen met top designers uit heel Europa. Door onze neus voor de perfecte entree te bundelen met hun talent en visie, zetten we de toon met vernieuwende producten. Stijlvol en een tikje eigenzinnig. Maar ook functioneel en weldoordacht.

van Esch kapstok Slide G2

Of het nu om een kantoor, woning, museum of ziekenhuis gaat, we helpen je om de juiste snaar te raken met op maat gesneden oplossingen. Oplossingen die in het oog springen of juist op de achtergrond blijven. Door spullen in de schijnwerpers te zetten of juist veilig opbergen. De perfecte entree begint bij van Esch.

van Esch showroom

Showroom

In de showroom van van Esch die vanaf 2001 in gebruik is, is een groot deel van de collectie te zien. De showroom is gevestigd in een opvallend bedrijfspand dat ontworpen is door architectenbureau Bedaux de Brouwer. Achter de showroom en de kantoren bevindt zich de eigen productiehal. Nieuwsgierig? Bezoek onze showroom voor deskundig advies, voor een rondleiding of om inspiratie op te doen. De showroom is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur. Met of zonder afspraak, u bent altijd welkom.

Adres

Edisonstraat 5
NL-5051 DS Goirle
Telefoon: +31 (0)13-534 87 38
E-mail: info@van-esch.com

Routebeschrijving
;